SON DAKİKA
>
İngiliz disiplini Ziynet Sali'yi ameliyatlık etti

İngiliz disiplini Ziynet Sali'yi ameliyatlık etti


,
Ziynet Sali'nin İngilizce albümünün bedeli ameliyat oldu. Londra'da albüm hazırlıkları için kampa giren Sali, omuriliğini zedeledi. Ünlü şarkıcı pazartesi günü ameliyat olacak

HT Magazin'den Mehmet Çalışkan'ın haberine göre; yeni albümü için girdiği hazırlık kampı Ziynet Sali'yi ameliyatlık etti. İngilizce albümü için yaz başında Londra'ya giden Sali, Mariah Carey'nin vokal koçu Joanne Marshall ile anlaştı. Marshall, önce şarkıcıyı Royal Academy of Dance'ta eğitime gönderdi ve 5 ayrı uzmanın görev aldığı üç aylık bir kamp programı hazırladı. Sali kamp boyunca sabah 8'den akşam 7'ye kadar çeşitli idmanlar yaptı.

Vokal koçu Joanne Marshall, stüdyo kayıtlarından memnun kaldı ama yoğun kamp programı Ziynet Sali'nin omuriliğinin zedelenmesine neden oldu. Şarkıcı ameliyat olması gerektiği ortaya çıkınca şoke oldu. Ameliyattan bir gün önce yediği tavuktan zehirlenen Sali, operasyonu ertelemek zorunda kaldı. Ünlü şarkıcı pazartesi ameliyat olacak.

SALİ'NİN LONDRA'DAKİ KAMP PROGRAMI

08.00-11.00 ...Kardiyo ve esneme

11.00-13.00 ...Vokal çalışması

14.00-16.00 ...Dans idmanı

17.00-19.00 ...Vokal çalışması


Haberin Alındığı Kaynak : www.gazetevatan.com

Haberin Etiketleri :
Son dakika... İngiliz basını: Ankara ve Moskova daha da yakınlaşacak Gündem

Son dakika... İngiliz basını: Ankara ve Moskova daha da yakınlaşacak

Büyükelçi Karlov'un Ankara'da suikaste kurban gitmesini değerlendiren The. İngiliz disiplini Ziynet Sali'yi ameliyatlık etti gazetesi, suikastin Ankara ve Moskova'yı daha da yakınlaştıracağını yazdı. Karlov cinayeti ve 1.Dünya Savaşı'nı tetikleyen Avusturya-Macaristan İmparatorluğu'nun veliahttı Arşidük Franz Ferdinand'ın öldürülmesiyle paralellikler kurulduğunu söyleyen

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. anasayfa gundem harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.