SON DAKİKA
>
Manisa'da hamile kadını darp ettiği iddia edilen kişi serbest bırakıldı

Manisa'da hamile kadını darp ettiği iddia edilen kişi serbest bırakıldı


,
Manisa'da parkta spor yapan üç aylık hamile Ebru Tireli'yi darp ettiği iddiasıyla önceki gün tutuklanan Mehmet Tanrıbilen avukatlarının itirazı üzerine tahliye edildi.

Tahliye kararında gerekçe 'değişen delil durumu' olarak gösterildi.  Tanrıbilen'in avukatlarının dosyaya müvekkillerinin aracının o akşam evin önünden hiç ayrılmadığına dair kamera kayıtlarını sunduğu, savcının da bu doğrultuda Tanrıbilen'in tahliyesini talep ettiği öğrenildi.  Soruşturma devam ediyor. 

Saldırının ardından Ebru Tireli yaşadığı dehşeti anlatırken, "Hamileyim, ne olur vurma diyerek yalvardım. Ne olduğunu anlamadım. Gözü dönmüş bir şekilde vurmaya devam etti. Yere düştüm, başımı kaldırıma vurdum, bu kez üzerime çıkıp, yüzüme vurmaya devam başladı. Hem küfür ediyor hem de vuruyordu. Bir an bebeğimi kaybettiğimi düşündüm. Sonra birden beni bırakıp kaçtı" ifadelerini kullanmıştı.

 


Haberin Alındığı Kaynak : www.milliyet.com.tr

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. anasayfa gundem harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.